Apartmány Isola Clara

Apartmány Isola Clara, Taliansko, Adriatická riviéra, Bibione, 26.5.2018, Bez stravy
Apartmány Isola Clara
Termín:
26.5.2018 – 2.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:61093042
od 58,17 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Popis lokality
Bibione - vďaka svojej 8 km dlhej a veľmi pekne udržiavanej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora je vyhľadávaným miestom pre rodinnú dovolenku s deťmi. Najrušnejšie je centrum Spiaggia s množstvom obchodov, reštaurácií, kaviarní, diskoték a ďalších atrakcií ako sú termálne kúpele alebo Lunapark. Rezidenčná štvrť smerom na východ sa označuje ako Lido dei Pini, opačným smerom zasa Lido del Sole, za ktorým vyrástla ešte atraktívna štvrť Pineda, ležiaca na konci pevninského výbežku medzi morom a lagúnou Litoranea Veneta. Bibione ponúka skvelé možností športového vyžitia. Nájdete tu požičovňu bicyklov, skútrov, paragliding, windsurfing či chodníky pre inline korčuľovanie.
Ubytovanie
Apartmány sa nachádzajú vo veľmi dobrej polohe len pár krokov od pláže (100m) a v blízkosti centra letoviska s obchodmi, barmi, reštauráciami, pizzeriami a pod. Každý apartmán je štandardne zariadený vždy vybavený kuchynským kútom, sociálnym zariadením, TV, klimatizáciou, balkónom a parkovacím miestom. Štúdio typ A4 pre 4 osoby Štúdio s obývacou časťou so štyrmi lôžkami a kuchynským kútom, kúpeľňa so sprchovým kútom a balkón. Apartmán typ C4+2 pre 4-6 osôb Obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvomi oddelenými lôžkami, kúpeľňa a WC, balkón.
Stravovanie
Individuálna príprava stravy.
Pláž
Dlhá a široká piesočnatá pláž s jemným pieskom vzdialená len 100m. Plážový servis za poplatok.
Šport a zábava
Letovisko má širokú ponuku športových ihrísk (plážový volejbal, futbal, minigolf), detských ihrísk a iných atrakcií, požičovne športových potrieb. Medzi najvyhľadávanejšie športy v tejto oblasti patrí jazda na bicykli, jazda na koni, tenis, golf. Pre milovníkov vodných športov sú pripravené vodné skútre, vodné bicykle, vodné lyže, windsurfing, plachtenie na jachte. Nachádza sa tu Lunapark a športové centrum Beverly Hill.
Doprava
Individuálna.
Cena zahŕňa
prenájom apartmánu na 7 nocí vrátane spotreby elektrickej energie, plynu, vody Cena nezahŕňa: komplexné cestovné poistenie UNION vrátane storna: 2,69 €/deň/osoba aktuálna pobytová taxa je 0,50 Eur/os./deň - platba na mieste vratná kaucia: 100 €/apartmán (v prípade mladých skupín môže byť kaucia vyššia) Nepovinné príplatky (na vyžiadanie – platba na mieste): záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta): typ A  = 35 €/apartmán, typ C = 55 €/apartmán poplatok za požičanie posteľnej bielizne: 8 €/osoba požičanie detskej postieľky: 21 €/týždeň dieťa navyše do 2,5 roka bez postieľky: 5 €/deň dieťa navyše do 2,5 roka s požičanou postieľkou: 8 €/deň dieťa alebo dospelí bez postele: 10 €/deň dieťa alebo dospelí na prístelke: 15 €/deň poplatok za zviera (povolené len malé): 40 €/týždeň (na vyžiadanie)
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK