Apartmány Jet

Apartmány Jet, Taliansko, Adriatická riviéra, Bibione, Lido del Sole, 26.5.2018, Bez stravy
Apartmány Jet
Termín:
26.5.2018 – 2.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:61071033
od 57,29 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Popis lokality
Bibione - vďaka svojej 8 km dlhej a veľmi pekne udržiavanej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora je vyhľadávaným miestom pre rodinnú dovolenku s deťmi. Najrušnejšie je centrum Spiaggia s množstvom obchodov, reštaurácií, kaviarní, diskoték a ďalších atrakcií ako sú termálne kúpele alebo Lunapark. Rezidenčná štvrť smerom na východ sa označuje ako Lido dei Pini, opačným smerom zasa Lido del Sole, za ktorým vyrástla ešte atraktívna štvrť Pineda, ležiaca na konci pevninského výbežku medzi morom a lagúnou Litoranea Veneta. Bibione ponúka skvelé možností športového vyžitia. Nájdete tu požičovňu bicyklov, skútrov, paragliding, windsurfing či chodníky pre inline korčuľovanie.
Ubytovanie
Apartmánový dom Jet leží v pokojnej časti letoviska priamo pri pláži, v blízkosti obchodov a reštaurácií (100m). Rezidencia je vhodným výberom na letnú dovolenku pre rodiny s deťmi, mladé páry alebo skupinky. Ponúka príjemné ubytovanie v apartmánoch vybavených TV, trezorom, klimatizáciou, kávovarom, veľkou chladničkou s mrazničkou a mikrovlnnou rúrou. Ku každému apartmánu patrí jedno parkovacie miesto. K dispozícii je aj výťah. Štúdio typ A4 pre 2-4 osoby Obývacia miestnosť s kuchynským kútom a štyrmi lôžkami, kúpeľňa a WC, balkón. Apartmán typ C 5+2 pre 3 -7 osôb Obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, spálňa s manželským lôžkom, spálňa s dvoma resp. troma samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou, kúpeľňa a WC, balkón.
Stravovanie
Individuálna príprava stravy.
Pláž
Dlhá a široká piesočnatá pláž s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora sa nachádza priamo pri rezidencii. Plážový servis za poplatok.
Šport a zábava
Jazda na bicykli či kolieskových korčuliach (nutná prilba), vodné a plážové športy ako beach volejbal, požičovňa vodných bicyklov na pláži. Bohaté spoločenské vyžitie - kaviarne, reštaurácie, pizzérie, diskotéky, pre deti detské ihriská. Nachádza sa tu Lunapark a športové centrum Beverly Hill.
Doprava
Individuálna.
Cena zahŕňa
prenájom apartmánu na 7 nocí vrátane spotreby elektrickej energie, plynu, vody Cena nezahŕňa: komplexné cestovné poistenie UNION vrátane storna: 2,69 €/deň/osoba vratná kaucia: 100 €/apartmán (v prípade mladých skupín môže byť kaucia vyššia) aktuálna pobytová taxa je 0,50 Eur/os./deň - platba na mieste Nepovinné príplatky (na vyžiadanie – platba na mieste): záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta): typ A = 35 €/apartmán, typ B = 45 €/apartmán, typ C = 55 €/apartmán poplatok za požičanie posteľnej bielizne: 8 €/osoba požičanie detskej postieľky: 21 €/týždeň dieťa navyše do 2,5 roka bez postieľky: 5 €/deň dieťa navyše do 2,5 roka s požičanou postieľkou: 8 €/deň dieťa alebo dospelí bez postele: 10 €/deň dieťa alebo dospelí na prístelke: 15 €/deň poplatok za zviera (povolené len malé): 40 €/týždeň (na vyžiadanie)
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK