Apartmány Malta

Apartmány Malta , Taliansko, Severný Jadran, 26.5.2018, Bez stravy
Apartmány Malta
Termín:
26.5.2018 – 2.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:61073976
od 57 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Názov zájazdu podľa organizátora: Apartmány Malta
Popis lokality
Bibione - vďaka svojej 8 km dlhej a veľmi pekne udržiavanej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora je vyhľadávaným miestom pre rodinnú dovolenku s deťmi. Najrušnejšie je centrum Spiaggia s množstvom obchodov, reštaurácií, kaviarní, diskoték a ďalších atrakcií ako sú termálne kúpele alebo Lunapark. Rezidenčná štvrť smerom na východ sa označuje ako Lido dei Pini, opačným smerom zasa Lido del Sole, za ktorým vyrástla ešte atraktívna štvrť Pineda, ležiaca na konci pevninského výbežku medzi morom a lagúnou Litoranea Veneta. Bibione ponúka skvelé možností športového vyžitia. Nájdete tu požičovňu bicyklov, skútrov, paragliding, windsurfing či chodníky pre inline korčuľovanie.
Ubytovanie
Apartmánová budova sa nachádza v pokojnej časti Bibione Lido dei Pini, iba 50 metrov od pláže a krátkou prechádzkou sa dostanete do Piazzale Zenith. Všetky apartmány majú klimatizáciu, TV, veľkú chladničku s mrazničkou, bezpečnostné dvere a vyhradené kryté parkovisko. Apartmán typ C4+2 pre 4 - 6 osôb  Skladá sa z obývacej izby s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre dve osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchou, balkón.
Stravovanie
Individuálna príprava stravy.
Pláž
Dlhá a široká piesočnatá pláž s jemným pieskom sa nachádza vo vzdialenosti 50m. Plážový servis za poplatok.
Šport a zábava
Verejné tenisové ihriská, požičovňa bicyklov a motoriek, jazda na koni. Vodné športy na pláži, požičovňa windsurfingov a plachetníc. Zábavný park, Lunapark a športové centrum Beverly Hill.
Doprava
Individuálna.
Cena zahŕňa
prenájom apartmánu na 7 nocí vrátane spotreby elektrickej energie, plynu, vody Cena nezahŕňa: komplexné cestovné poistenie UNION vrátane storna: 2,69 €/deň/osoba vratná kaucia: 100 €/apartmán (v prípade mladých skupín môže byť kaucia vyššia) aktuálna pobytová taxa je 0,50 Eur/os./deň - platba na mieste Nepovinné príplatky (na vyžiadanie – platba na mieste): záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta): typ C = 55 €/apartmán poplatok za požičanie posteľnej bielizne: 8 €/osoba požičanie detskej postieľky: 21 €/týždeň dieťa navyše do 2,5 roka bez postieľky: 5 €/deň dieťa navyše do 2,5 roka s požičanou postieľkou: 8 €/deň dieťa alebo dospelý bez postele: 10 €/deň dieťa alebo dospelý na prístelke: 15 €/deň poplatok za zviera (povolené len malé): 40 €/týždeň
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK