Apartmány Manuela

Apartmány Manuela, Taliansko, Friuli - Venezia Giulia, Lignano, 26.5.2018, Bez stravy
Apartmány Manuela
Termín:
26.5.2018 – 2.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:61204615
od 61,57 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Názov zájazdu podľa organizátora: Rezidencia Manuela
Popis lokality
Lignano - jedno z najkrajších a najlepšie vybavených letovísk v severnej časti Jadranu, asi 80 km od Benátok. Rozdeľuje sa na hlavnú časť nazývanú Sabbiadoro a zelenú časť Pineta. 8 km dlhá pláž so zlatožltým jemným pieskom uspokojí aj najnáročnejších klientov. Pozvoľne sa zvažujúci vstup do mora je ideálnym miestom, na strávenie dovolenky s malými deťmi. Z rozmanitej ponuky zábavných a športových služieb si vyberie naozaj každý podľa svojej chuti. Moderné stredisko so širokou plážou poskytuje podmienky pre dovolenku plnú zábavy s možnosťou využitia vodných športov, návštevy aquaparku a diskoték alebo golfového ihriska.
Popis strediska
Rušnejšia časť Lignana rozprestierajúca sa na poloostrove. Celý život letoviska sa sústreďuje okolo turistického prístavu. Letovisko poskytuje vďaka svojej prirodzenej kráse a špičkovej vybavenosti ideálne podmienky pre strávenie príjemnej dovolenky pre rodiny s deťmi, pre mladých ale aj pre seniorov.
Ubytovanie
Apartmánový dom Manuela leží v blízkosti centra rušného letoviska Lignano-Sabbiadoro a približne 350 m od pláže. Tvoria ho tri apartmány a štúdia vybavené mikrovlnnou rúrou, klimatizáciou, práčkou (v apartmáne typu E8) a vlastnou terasou alebo balkónom. K apartmánom patrí jedno parkovacie miesto. Štúdio typu A2 pre 2 osoby Štúdio zrekonštruované v roku 2016. Pozostáva z obývacej časti s kuchynským kútom a rozkladacou pohovkou pre 2 osoby, kúpeľňa a WC, bez balkóna. Apartmán typu B3+1 pre 3-4 osoby Obývacia miestnosť s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom, spálňa s manželským lôžkom a tretím lôžkom, kúpeľňa a WC,  terasa s posedením. Apartmán typu C4+1 pre 4-5 osôb Obývacia miestnosť s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvomi lôžkami, kúpeľňa a WC, terasa s posedením. Apartmán typu D5+2 pre 5-7 osôb Obývacia miestnosť s kuchynským kútom, dve spálne s manželskými posteľami, spálňa s tromi lôžkami, kúpeľňa a WC, terasa s posedením.
Stravovanie
Individuálna príprava stravy.
Pláž
Piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora, vzdialenosť 350m. Plážový servis (slnečník+kresielko+lehátko/apartmán) je zahrnutý v cene pobytu.
Šport a zábava
Paragliding, vodné bicykle, požičovne windsurfingov a motorových člnov, verejné tenisové ihriská, ihriská pre loptové hry, minigolf, požičovňa bicyklov a motoriek, jazda na koni, boccia, 18 jamkové golfové ihrisko, lunapark STRABILIA a štyri cyklistické trasy cez celé Lignano.
Doprava
Individuálna.
Cena zahŕňa
prenájom apartmánu na 7 nocí vrátane spotreby elektrickej energie, plynu, vody záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) klimatizácia plážový servis (slnečník+kresielko+lehátko/apartmán) Cena nezahŕňa: komplexné cestovné poistenie UNION vrátane storna: 2,69 €/deň/osoba vratná kaucia: 100 €/apartmán (v prípade mladých skupín môže byť kaucia vyššia) pobytová taxa sa platí na mieste Nepovinné príplatky (platba na mieste): poplatok za požičanie posteľnej bielizne: 8 €/osoba/výmena poplatok za požičanie uterákov: 8 €/osoba/výmena postieľka pre dieťa: 30 €/týždeň 
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK