Apartmány Manuela

Apartmány Manuela, Taliansko, Friuli - Venezia Giulia, Lignano, 26.5.2018, Bez stravy
Apartmány Manuela
Termín:
Načítavam ... 26.5.2018 – 2.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:61204615
56,71 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: Rezidencia Manuela
Popis lokality
Lignano - jedno z najkrajších a najlepšie vybavených letovísk v severnej časti Jadranu, asi 80 km od Benátok. Rozdeľuje sa na hlavnú časť nazývanú Sabbiadoro a zelenú časť Pineta. 8 km dlhá pláž so zlatožltým jemným pieskom uspokojí aj najnáročnejších klientov. Pozvoľne sa zvažujúci vstup do mora je ideálnym miestom, na strávenie dovolenky s malými deťmi. Z rozmanitej ponuky zábavných a športových služieb si vyberie naozaj každý podľa svojej chuti. Moderné stredisko so širokou plážou poskytuje podmienky pre dovolenku plnú zábavy s možnosťou využitia vodných športov, návštevy aquaparku a diskoték alebo golfového ihriska.
Popis strediska
Rušnejšia časť Lignana rozprestierajúca sa na poloostrove. Celý život letoviska sa sústreďuje okolo turistického prístavu. Letovisko poskytuje vďaka svojej prirodzenej kráse a špičkovej vybavenosti ideálne podmienky pre strávenie príjemnej dovolenky pre rodiny s deťmi, pre mladých ale aj pre seniorov.
Ubytovanie
Apartmánový dom Manuela leží v blízkosti centra rušného letoviska Lignano-Sabbiadoro a približne 350 m od pláže. Tvoria ho tri apartmány a štúdia vybavené mikrovlnnou rúrou, klimatizáciou, práčkou (v apartmáne typu E8) a vlastnou terasou alebo balkónom. K apartmánom patrí jedno parkovacie miesto. Štúdio typu A2 pre 2 osoby Štúdio zrekonštruované v roku 2016. Pozostáva z obývacej časti s kuchynským kútom a rozkladacou pohovkou pre 2 osoby, kúpeľňa a WC, bez balkóna. Apartmán typu B3+1 pre 3-4 osoby Obývacia miestnosť s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom, spálňa s manželským lôžkom a tretím lôžkom, kúpeľňa a WC,  terasa s posedením. Apartmán typu C4+1 pre 4-5 osôb Obývacia miestnosť s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvomi lôžkami, kúpeľňa a WC, terasa s posedením. Apartmán typu D5+2 pre 5-7 osôb Obývacia miestnosť s kuchynským kútom, dve spálne s manželskými posteľami, spálňa s tromi lôžkami, kúpeľňa a WC, terasa s posedením.
Stravovanie
Individuálna príprava stravy.
Pláž
Piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora, vzdialenosť 350m. Plážový servis (slnečník+kresielko+lehátko/apartmán) je zahrnutý v cene pobytu.
Šport a zábava
Paragliding, vodné bicykle, požičovne windsurfingov a motorových člnov, verejné tenisové ihriská, ihriská pre loptové hry, minigolf, požičovňa bicyklov a motoriek, jazda na koni, boccia, 18 jamkové golfové ihrisko, lunapark STRABILIA a štyri cyklistické trasy cez celé Lignano.
Doprava
Individuálna.
Cena zahŕňa
prenájom apartmánu na 7 nocí vrátane spotreby elektrickej energie, plynu, vody záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) klimatizácia plážový servis (slnečník+kresielko+lehátko/apartmán) Cena nezahŕňa: komplexné cestovné poistenie UNION vrátane storna: 2,69 €/deň/osoba vratná kaucia: 100 €/apartmán (v prípade mladých skupín môže byť kaucia vyššia) pobytová taxa sa platí na mieste Nepovinné príplatky (platba na mieste): poplatok za požičanie posteľnej bielizne: 8 €/osoba/výmena poplatok za požičanie uterákov: 8 €/osoba/výmena postieľka pre dieťa: 30 €/týždeň 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK