Villa Dora

Villa Dora, Taliansko, Adriatická riviéra, Bibione, 26.5.2018, Bez stravy
Villa Dora
Termín:
26.5.2018 – 2.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:61186001
od 57 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Popis lokality
Bibione - vďaka svojej 8 km dlhej a veľmi pekne udržiavanej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora je vyhľadávaným miestom pre rodinnú dovolenku s deťmi. Najrušnejšie je centrum Spiaggia s množstvom obchodov, reštaurácií, kaviarní, diskoték a ďalších atrakcií ako sú termálne kúpele alebo Lunapark. Rezidenčná štvrť smerom na východ sa označuje ako Lido dei Pini, opačným smerom zasa Lido del Sole, za ktorým vyrástla ešte atraktívna štvrť Pineda, ležiaca na konci pevninského výbežku medzi morom a lagúnou Litoranea Veneta. Bibione ponúka skvelé možností športového vyžitia. Nájdete tu požičovňu bicyklov, skútrov, paragliding, windsurfing či chodníky pre inline korčuľovanie.
Ubytovanie
Dvojpodlažná vila s vlastnou záhradou a vonkajším krbom, ktorý sa nachádza v pokojnej oblasti Bibione a 400 metrov od pláže. Apartmány sú vybavené televíziou, klimatizáciou, veľká chladnička s mrazničkou, súkromným parkoviskom, a trezorom. Apartmán typ C4+2 pre 4 až 6 osôb                                                                                                              Trojizbový apartmán sa skladá z obývacej izby na prízemí a spální na prvom poschodí. Na prízemí je obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacou pohovkou pre dve osoby. Schodisko vedie na poschodie, kde sa nachádzajú spálne. Jedna spálňa je s manželským lôžkom a druhá s dvomi samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchou a terasa.
Stravovanie
Individuálna príprava stravy.
Pláž
Dlhá a široká piesočnatá pláž s jemným pieskom sa nachádza vo vzdialenosti 400m. Plážový servis za poplatok.
Šport a zábava
Verejné tenisové ihriská, požičovňa bicyklov a motoriek, jazda na koni. Vodné športy na pláži, požičovňa windsurfingov a plachetníc. Zábavný park, Lunapark a športové centrum Beverly Hill.
Doprava
Individuálna.
Cena zahŕňa
prenájom apartmánu na 7 nocí vrátane spotreby elektrickej energie, plynu, vody Cena nezahŕňa: komplexné cestovné poistenie UNION vrátane storna: 2,69 €/deň/osoba vratná kaucia: 100 €/apartmán (v prípade mladých skupín môže byť kaucia vyššia) aktuálna pobytová taxa je 0,50 Eur/os./deň - platba na mieste Nepovinné príplatky (na vyžiadanie – platba na mieste): záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta): typ C = 55 €/apartmán poplatok za požičanie posteľnej bielizne: 8 €/osoba požičanie detskej postieľky: 21 €/týždeň dieťa navyše do 2,5 roka bez postieľky: 5 €/deň dieťa navyše do 2,5 roka s požičanou postieľkou: 8 €/deň dieťa alebo dospelí bez postele: 10 €/deň dieťa alebo dospelí na prístelke: 15 €/deň poplatok za zviera (povolené len malé): 40 €/týždeň
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK