Villa Linda

Villa Linda, Taliansko, Friuli - Venezia Giulia, Lignano, Pineta, 26.5.2018, Bez stravy
Villa Linda
Termín:
Načítavam ... 26.5.2018 – 2.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:61444255
54 € Konečná cena

Popis lokality
Lignano - jedno z najkrajších a najlepšie vybavených letovísk v severnej časti Jadranu, asi 80 km od Benátok. Rozdeľuje sa na hlavnú časť nazývanú Sabbiadoro a zelenú časť Pineta. 8 km dlhá pláž so zlatožltým jemným pieskom uspokojí aj najnáročnejších klientov. Pozvoľne sa zvažujúci vstup do mora je ideálnym miestom, na strávenie dovolenky s malými deťmi. Z rozmanitej ponuky zábavných a športových služieb si vyberie naozaj každý podľa svojej chuti. Moderné stredisko so širokou plážou poskytuje podmienky pre dovolenku plnú zábavy s možnosťou využitia vodných športov, návštevy aquaparku a diskoték alebo golfového ihriska.
Popis strediska
Letovisko s malým centrom s reštauráciami, obchodíkmi a kaviarničkami. Každý pondelok sa tu konajú nákupné trhy. Nájdete tu zábavné parky Gulliverlandia a Aqua Splash (jún – september).
Ubytovanie
Apartmánový dom leží v upravenej záhrade, približne 500 m od mora. Do centra Lignano Pineta sa dostanete krátkou prechádzkou. V blízkosti sa nachádza Hemingway park. Každý apartmám má TV/SAT, klimatizáciu, Wi-Fi a jedno parkovacie miesto. Rezidencia má osvetlenú záhradu.  Apartmán B3+2 pre 3-5 osôb Obývacia miestnosť s pohovkou pre dve osoby, kuchynsky kút s chladničkou, spálňa s dvojlôžkom a tretím samostatným lôžkom, kúpelňa so sprchou, terasa so záhradným sedením. Apartmán C5+2 pre 5-7 osôb Obývacia miestnosť s dvojlôžkovou pohovkou, kuchynsky kút s chladničkou a umývačkou riadu. Spálňa s manželskou posteľou a tretím samostatným lôžkom, spálňa s dvoma lôžkami, kúpelňa so sprchou, terasa s východom do záhrady so záhradným sedením
Stravovanie
Individuálna príprava stravy.
Pláž
Dlhá a široká piesočnatá pláž s jemným pieskom (500m). Väčšia časť pláží je so servisom, udržiavaná, vybavená sprchami, ležadlami a slnečníkmi za poplatok. Verejná pláž je bez služieb.
Šport a zábava
Paragliding, vodné bicykle, požičovne windsurfingov a motorových člnov, verejné tenisové ihriská, ihriská pre loptové hry, minigolf, požičovňa bicyklov a motoriek, jazda na koni, boccia, 18 jamkové golfové ihrisko.
Doprava
Individuálna.
Cena zahŕňa
prenájom apartmánu na 7 nocí vrátane spotreby elektrickej energie, vody, plynu záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) Cena nezahŕňa: komplexné cestovné poistenie vrátane storna: 2,69 €/osoba/deň vratná kaucia: 150 €/apartmán/pobyt  (v prípade mladých skupín môže byť kaucia vyššia) pobytová taxa sa platí na mieste Nepovinné príplatky: prenájom posteľnej bielizne: 1 €/deň/lôžko prenájom uterákov : 1 €/deň/lôžko

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK